מורשה לעבודה ממשטרת ישראל
אישור משטרה

פורץ מנעולים זמין בשבילך

זה עלול להיות לא נעים בכלל. אתם חוזרים מבילוי שמחים ומאושרים והופס לא מוצאים את המפתח.
הוא לא בתיק, לא בכיס, לא בשום מקום ודבר אחד ברור אתם חייבים להזמין פורץ מנעולים מיד, כי אתם רוצים ללכת לישון, מחר אתם צריכים לקום לעבודה וממש לא בא לכם לבלות עד אז בחדר המדרגות עם הבגדים שעליכם. אחד הדברים שאנשים עושים ואגב כך, מבזבזים זמן יקר הוא להתחיל לחפש את המפתח.
נכון- הוא בטח נמצא באיזה מקום, אבל אם אין לכם אפשרות לעקוב אחרי המסלול שלו, אתם עלולים למצוא את עצמכם מחפשים מטמון שאתם לא יודעים איפה הוא ולכן הדבר הכי נכון זה לחשוב על פתרון איך אתם נכנסתם הביתה.

איך בוחרים מנעולן?

אם כבר היה לכם בעבר קשר עם מנעולן, והוא התגלה כמקצועי, ישר ואמין- לכו על זה. אם אתם לא מכירים אחד כזה יש לכם שתי אפשרויות: או להתקשר למכרים ולשאול אם הם מכירים פורץ מנעולים אמין, ואת זה בטוח לא תוכלו לעשות, אם אתם תקועים בשתיים בלילה מול הדלת.
האפשרות השנייה היא להיכנס לאינטרנט מהפלאפון שלכם ולחפש פורץ מנעולים מומלץ. זו יכולה להיות המלצה על המקצועיות שלו, על השירות הטוב שהוא נותן, המחיר ועוד.
אל תקראו המלצה אחת אלא כמה ותתרשמו אם באמת מדובר במישהו שאפשר לסמוך עליו. כמובן שתצטרכו להזמין מישהו שגם אוהב 24/7 וחלק מהמנעולנים אכן עובדים כך, וגם מישהו שנמצא גיאוגרפית קרוב אליכם.

 

כמה עולה לפרוץ דלת?

כאשר תזמינו לביתכם פורץ מנעולים, תוכלו עוד קודם לכך לברר כמה אתם צריכים לשלם על הפריצה וכן על החלפת המנעול.
ברשת יש כל מיני אופציות של מחירים אצל כל מיני מנעולנים, ויש איזה רף מחירים סביר שזה כולל פירוט של עבודת יום עד שעה מסוימת ותעריף יותר גבוה משעה מסוימת.
אם מדובר בשעות הלילה כמובן שזה יעלה לכם יותר, אבל חשוב שתבדקו כמה זה הולך לעלות כדי שלא תיתקלו במישהו שיגבה ממכם סכום אסטרונומי וגם זה קורה. אחרי שתמצאו מישהו שהמחיר שלו נראה לכם הוגן, תנסו לראות אם הוא זמין. לפעמים זה יכול להיות מישהו שמסיבה מסוימת לא יכול להגיע, ואז תצטרכו להתקשר עם פורץ מנעולים אחר ולקוות שהוא פנוי.

 

פורץ מנעולים לבית ולרכב

פורץ מנעולים אמין הוא כזה שלמד את המקצוע ויש לו אישור של משטרת ישראל לעסוק בפריצת דלתות.
איש מקצוע זה מספק שירות לא רק בתחום פריצת דלתות אלא גם פריצת רכבים, פריצת כספות ועוד. יש הרבה מקרים שאנשים פשוט שוכחים את המפתח בתוך הרכב, ואחר כך מזמינים פורץ נעולים כדי שיפרוץ את הדלת והם יוכלו להמשיך לנסוע לדרכם. בכל המקרה חייבת להיבחן אמינותו של המנעולן.

שלח פנייה ונחזור בהקדם

באישור משטרת ישראל

באישור משטרת ישראל​

חשוב כי המנעולן שמגיע לפרוץ את הרכבים יהיה בעל רישיון ומאושר על ידי משטרת ישראל.​

 

המדריכים שלנו

חוות דעת – חנן אדרי

הוא היה עשר אין מילים! אדיב מאד, מחיר הוגן, הוא הוגן לפני שהגיע ביקש שאשלח תמונות, לפי התמונות חשב שהתיקון גדול יותר, ונתן הצעת מחיר

חוות דעת – יניב ישראלי

אלוף העולם, באמת. הוא הגיע מהר, הסביר לי מה הבעיה. הוא אדם ישר ומקצועי, הצליח לתקן את המנעול בקלות ומבלי צורך להחליף אותו. אין עליך

חוות דעת – נחמה עובדיה

שרות ממש מעולה. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו והתאים את הזמן שלו לזמן שלי שיהיה לי נח. הוא היה ממש אמין ומקצועי. ומעבר להחלפת הצילינדר

דילוג לתוכן