מורשה לעבודה ממשטרת ישראל
אישור משטרה

פריצת מנעולים – מתי תהיו חייבים פריצה

אף אחד לא רוצה לשוב הביתה אחרי יום עבודה ארוך ולגלות שהוא לא מצליח להיכנס פנימה. למרבה המזל, יש אנשי מקצוע המתמחים בתהליך של פריצת מנעולים. מנעולנים מיומנים אשר הוכשרו לבצע פריצה בדרך שלא תסב נזק נוסף לדלת של הבית או של הרכב.
הם יודעים כיצד להשתמש בכלים ובטכניקות הטובות ביותר על מנת לפרוץ דלתות תקועות, מנעולים שבורים ותקלות שונות בציר.
לפניכם 5 מקרים בהם תצטרכו להזמין פריצת מנעולים מקצועית, כדי לפתוח את דלת הרכב או הבית.

הדלת נטרקה, המפתח נשאר מאחור

אחת הסיטואציות השכיחות ביותר, שגוררות הזמנה של פורץ מנעולים, היא יציאה מהבית ללא מפתח. מי שיצא החוצה בלעדי הצרור והדלת שלו הינה דלת נטרקת (כזו שלא ניתן לפתוח בלי מפתח) ימצא את עצמו ללא דרך חזרה. פורץ מנעולים מיומן ידע לבצע פריצה מקצועית לדלת נטרקת, מבלי להחליף מנעול.

המנעול הלך לאיבוד

קולקציית מחזיקי המפתחות הססגונית שקיימת בשוק לא בהכרח עוזרת לאנשים לשמור על המנעול שלהם. יתכן שמישהו גנב או המפתח החליק מהתיק תוך כדי תנועה. כך או כך, לא שמתם לב (או שכן) ועכשיו אתם עומדים בפני דלת נעולה. לרוע המזל לא טרחתם לשכפל את המפתח ולשמור אצל חברים או שאלה לא יכולים להגיע בזמן הקרוב ולפתוח עבורכם את הדלת הסגורה. כאן נכנס לתמונה מנעולן שיוכל לפרוץ עבורכם את הדלת ולהתקין מנעול חדש ליתר ביטחון.

הרכב נעול – המפתח בסוויץ'

מקרה נפוץ נוסף הוא של נעילת רכב כאשר המפתחות נשארו בתוך הרכב. היום יש הרבה מאוד רכבים המצוידים במנעולים אלקטרוניים שמסוגלים לנעול את הרכב כאשר המפתח בסוויץ' היות והם פועלים לפי מנגנון נעילה עם טיימר. חשוב להימנע מפריצה עצמית לרכב שעשויה לגרום לחבלות ולהסתבך ולהזעיק פורץ מנעולים שיוכל לפרוץ לרכב מבלי צורך בהחלפת הדלת של הרכב.

המנעול התקלקל

כן, גם מנעולים עשויים להיפגע, להתקלקל, להתבלות וכתוצאה מכך, לא להיפתח. חשוב מאוד לא לנסות להתעקש בפתיחת הדלת עם המפתח, כיוון שזו לא תשנה את התוצאה אלא עשויה על הדרך לגרום נזק גם למפתח וגם למנעול. פורץ מיומן יוכל לפרוץ את הדלת ובמקרים רבים להציל את המנעול על ידי תיקון פשוט או להחליפו בדגם חדש ומשופר כך שלא יתעוררו בעיות נוספות בטווח הקרוב וגם יוסיף להגנת הבית.

פתיחת כספת

נהוג לחשוב ששירותי פריצה רלוונטיים רק במקרים של נעילה מחוץ לדת הבית או נעילת דלת הרכב, אבל אנשים רבים המחזיקים בבית כספת עשויים להיתקל גם במצב בו הם אינם זוכרים את הקוד ולא מצליחים לפתוח את דלת הכספת. מנעולנים מקצועיים בעלי כישורים המתאימים גם לפתיחת כספות ויוכלו לסייע לכם בנושא בדרך הדיסקרטית ביותר.

תמיד טוב להכיר מנעולן מומחה עם המלצות הפעיל באזור מגוריכם, כך שיהיה למי לקרוא במידת הצורך. חפשו מנעולם מנוסה ושמרו את המספר שלו בזיכרון למקרה חירום.

שלח פנייה ונחזור בהקדם

באישור משטרת ישראל

באישור משטרת ישראל​

חשוב כי המנעולן שמגיע לפרוץ את הרכבים יהיה בעל רישיון ומאושר על ידי משטרת ישראל.​

 

המדריכים שלנו

חוות דעת – חנן אדרי

הוא היה עשר אין מילים! אדיב מאד, מחיר הוגן, הוא הוגן לפני שהגיע ביקש שאשלח תמונות, לפי התמונות חשב שהתיקון גדול יותר, ונתן הצעת מחיר

חוות דעת – יניב ישראלי

אלוף העולם, באמת. הוא הגיע מהר, הסביר לי מה הבעיה. הוא אדם ישר ומקצועי, הצליח לתקן את המנעול בקלות ומבלי צורך להחליף אותו. אין עליך

חוות דעת – נחמה עובדיה

שרות ממש מעולה. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו והתאים את הזמן שלו לזמן שלי שיהיה לי נח. הוא היה ממש אמין ומקצועי. ומעבר להחלפת הצילינדר

דילוג לתוכן