מורשה לעבודה ממשטרת ישראל
אישור משטרה

מנעולן במעלה אדומים

מנעולן במעלה אדומים הטוב ביותר 007 חייגו 058-63-007-07

מנעולן הוא בעל מקצוע אשר מטפל בכל הנוגע למנעולים. החל מתחזוקת מנעולים, תיקונים ופריצות. על אחת מהעבודות הללו דורשת איש מקצוע שהוסמך על ידי מקום מקצועי שמכשיר ונותן תעודה אשר מעידה על הכשרתו. המנעולן יכול לטפל בסוגים שונים של מנגנונים כמו מנגנוני הדלתות של הבית, הרכב או של הכספות שברשותכם. כמובן, לא כל מנעולן עבר הכשרה מקיפה מספיק כדי לטפל גם במנגנונים מורכבים, אבל שיחת טלפון אחת בה תגדירו מהי הבקשה שלכם תוכל להצביע האם המנעולן אליו הגעתם הוא האיש המתאים למלאכה או לא.

המלאכות השונות של המנעולן

תפקידו של המנעולן הוא לטפל במנגנוני הדלתות ואלו יכולות להיות דלתות הבית, הרכב או טיפול בכספות. בכל מקרה חשוב שהמנעולן אותו תזמינו לביתכם יהיה בעל הכשרה מתאימה לעשות את המשימה שאתם מבקשים ממנו, חשוב שהוא יהיה אמין (תוכלו לקרוא ביקורות עליו) וחשוב לוודא שהוא נותן אחריות לעבודה שלו.

משמעות האחריות אותה נותן המנעולן היא שהוא אחראי למנגנונים ולעבודה שלו. מנעולן אשר נותן לכם אחריות מבטיח לא לפגוע במנגנון במקרה של פריצה והוא מבטיח לחזור במידה ותהיו זקוקים לשירות שלו אם זה לא בוצע כראוי. דוגמה לאחריות אותה תרצו לקבל מהמנעולן שלכם היא רחאיות למפתח במידה ובוצע שחזור שלו. אם אתם לא מצליחים לפתוח את דלת הבית כיוון שהמפתח שברשותכם נשבר, אבד או נפגם, המנעולן יהיה לשירותכם ויבצע שחזור של המפתח. כלומר, הוא ייצור עבורכם מפתח חדש לחלוטין. במידה והמפתח לא יעבוד כראוי בוודאי תרצו להשתמש באחריות אותה נותן לכם המנעולן. אם אתם מחפשים מנעולן באזור מעלה אדומים אשר יכול לתת לכם אחריות מלאה לעבודה, מומלץ שתזמינו את אורן המנעולן.

אזורי העבודה

אם אתם מתגוררים באזור מעלה אדומים או בירושלים, אתם כמובן תחפשו אחר מנעולן שנותן שירות באזור שלכם. מנעולן באזור מעלה אדומים יוכל לתת לכם שירות מהיר יותר מאשר אחד אשר נותן שירות בכל חלקי הארץ. יותר מכך, אם המנעולן נותן לכם אחריות לעבודה שלו (כמו למשל לעבודת מנגנון תקינה גם לאחר מספר חודשים), חשוב שהוא יהיה זמין גם לעבודת האחריות. כמובן, יכול להיות שלמרות ההכשרה של המנעולן ולמרות שהוא עושה עבודה מעולה, יהיה צורך לחזור לטיפול חוזר או בדיקה ואז הזמינות היא מרכיב חשוב מאד עבורכם. מנעולן שאינו מגיע מהאזור שלכם יתקשה לתת שירות חוזר ובוודאי שיבקש מכם עלויות נוספות עבור כל ביקור.

לכן, בחיפוש אחר מנעולן באזור מעלה אדומים, מומלץ להתרכז באחד שיכול להגיע אליכם מהר גם לצורך הקריאה עצמה וגם לצורך ביקורת או תיקון קל אם יש בכך צורך. אורן הוא מנעולן בירושלים ובאזור מעלה אדומים. הוא נענה לקריאות במהירות בכל יום חול ונותן שירות לאורך כל היממה. אם נתקעתם מחוץ לדלת או שאתם זקוקים לשירותי פריצה ואין זה משנה מה הסיבה, תוכלו לקרוא לו והוא יגיע במהרה.

 

שלח פנייה ונחזור בהקדם

באישור משטרת ישראל

באישור משטרת ישראל​

חשוב כי המנעולן שמגיע לפרוץ את הרכבים יהיה בעל רישיון ומאושר על ידי משטרת ישראל.​

 

המדריכים שלנו

חוות דעת – חנן אדרי

הוא היה עשר אין מילים! אדיב מאד, מחיר הוגן, הוא הוגן לפני שהגיע ביקש שאשלח תמונות, לפי התמונות חשב שהתיקון גדול יותר, ונתן הצעת מחיר

חוות דעת – יניב ישראלי

אלוף העולם, באמת. הוא הגיע מהר, הסביר לי מה הבעיה. הוא אדם ישר ומקצועי, הצליח לתקן את המנעול בקלות ומבלי צורך להחליף אותו. אין עליך

חוות דעת – נחמה עובדיה

שרות ממש מעולה. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו והתאים את הזמן שלו לזמן שלי שיהיה לי נח. הוא היה ממש אמין ומקצועי. ומעבר להחלפת הצילינדר

דילוג לתוכן