מורשה לעבודה ממשטרת ישראל
אישור משטרה

פורץ דלתות בירושלים

במידה ואתם מתגוררים בירושלים או בסביבה ומצאתם את עצמכם אבודים מול דלת נעולה, זה הזמן לקרוא לפורץ דלתות בירושלים. פורץ דלתות הוא בעל מקצוע שהוכשר לבצע את העבודה ותפקידו לבצע פריצה של דלתות תוך שמירה על המבנה של הדלת והמשקופים כמה שרק ניתן. פורץ הדלתות צריך לעבוד באישור המשטרה ולהחזיק בתעודה מתאימה לעבודה.

אלו פעולות יכול לבצע פורץ דלתות?

פורץ דלתות הוא איש מקצוע בעל הכשרה לביצוע עבודות של תיקון דלתות ומנגנוני מנעולים ובניהן:

  • פריצה לבית – פריצת דלתות לבית יכולה להתבצע במידה ואיבדתם את המפתחות לבית, במידה ואלו נתקעו או נשברו בתוך המנעול או במידה וישנה פגיעה אחרת אשר מונעת את האפשרות להיכנס לבית.
  • פריצת דלתות רכבים – פריצת דלת הרכב תתבצע במקרים בהם לא ניתן להיכנס לרכב מסיבות שונות כמו אובדן המפתחות או נעילת הרכב עם המפתחות בתוכו (שכיח יותר). הפריצה של הרכב תתבצע תוך שמירה על הדלת המקורית של הרכב על מנת שתוכלו להשתמש ברכב בלי כל פגיעה.
  • תיקון דלתות – חלק מהפעולות אותן מבצע פורץ דלתות הן תיקון של דלתות אשר זזו ממקומן או שהמנגנון שלהן נפגע. עם השנים הדלתות שמשמשות אותנו ביום יום יכולות לעבור הליך של שחיקה או תזוזה ולפני שממהרים לבצע החלפה של הדלת כולה חשוב לדעת שניתן לבצע תיקון בעלות סבירה ומבלי לפגוע במשקופים או בדלת עצמה.

פריצת דלתות סביב השעון

אנשים יכולים למצוא עצמם תקועים מול דלתם בכל שעה משעות היממה. לכן, שירותי פריצת דלתות ניתנים סביב השעון. ישנם מקרים רבים בהם אנשים עומדים לפני דלת ביתם לאחר חזרה מבילוי ומגלים שהמפתח שלהם אבד או שדווקא בשעה זו המפתח נתקע בדלת ומסרב לפתוח אותה וזה הזמן הטוב ביותר לקרוא לפורץ דלתות.

במקרים בהם ניתן לחכות לשעות הבוקר כמו למשל כשהמפתח אינו נכנס למנעול באופן חלק או כשנראה שישנה פגיעה במנגנון אך ניתן להשתמש בו, מומלץ לחכות לשעות העבודה הרגילות.

פניה לפורץ דלתות

כאשר אתם מחליטים להזמין פורץ דלתות תוכלו לברר איתו כבר בשיחת הטלפון מספר פרטים ראשוניים. על מנת להיות רגועים ולדעת כי אתם מזמינים את איש המקצוע הנכון מומלץ שתשאלו כבר בטלפון שתי שאלות חשובות:

תוך כמה זמן יוכל להגיע הפורץ – אם אתם תקועים מול דלת נעולה בוודאי תרצו לדעת תוך כמה זמן תוכלו לחזור לשגרה ולכן חשוב לדעת עד כמה הפו.רץ פנוי ותוך כמה זמן הוא יגיע אליכם.

כמה עולה ביקור של מנעולן פורץ מנעולים – השאלה כמה עולה ביקור של הפורץ אצלכם היא שאלה רלוונטית כאשר אתם מזמינים אליכם בעל מקצוע. כמו כן, אם אתם תקועים ללא מזומן חשוב שתבררו באלו אמצעי תשלום תוכלו לשלם לפורץ ורצוי שתעשו זאת כבר בשיחת הטלפון הראשונית.

שלח פנייה ונחזור בהקדם

באישור משטרת ישראל

באישור משטרת ישראל​

חשוב כי המנעולן שמגיע לפרוץ את הרכבים יהיה בעל רישיון ומאושר על ידי משטרת ישראל.​

 

המדריכים שלנו

חוות דעת – חנן אדרי

הוא היה עשר אין מילים! אדיב מאד, מחיר הוגן, הוא הוגן לפני שהגיע ביקש שאשלח תמונות, לפי התמונות חשב שהתיקון גדול יותר, ונתן הצעת מחיר

חוות דעת – יניב ישראלי

אלוף העולם, באמת. הוא הגיע מהר, הסביר לי מה הבעיה. הוא אדם ישר ומקצועי, הצליח לתקן את המנעול בקלות ומבלי צורך להחליף אותו. אין עליך

חוות דעת – נחמה עובדיה

שרות ממש מעולה. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו והתאים את הזמן שלו לזמן שלי שיהיה לי נח. הוא היה ממש אמין ומקצועי. ומעבר להחלפת הצילינדר

דילוג לתוכן