מורשה לעבודה ממשטרת ישראל
אישור משטרה

פורץ מנעולים בירושלים

זה קרה וזה קורה להרבה אנשים. הם חוזרים הביתה ולא מוצאים את המפתח שלהם. הם לא זוכרים איפה הם הניחו אותו, הם לא שמו לב שהוא נפל להם אולי באיזה שהוא מקום.
הם מחפשים בכיסים, בתיקים, יורדים חזרה ומנסים לשחזר את הדרך שעשו, בודקים בכל מיני חנויות ומקומות שהם עצרו, אבל לא מוצאים אותו.
המצב כרגע הוא, שהם עומדים מול דלת הבית שלהם בלי שום דרך להיכנס ויש רק איש מקצוע אחד שיכול להציל אותם ואת המצב ואם הם גרים בירושלים, אז זה פורץ מנעולים בירושלים. זה חייב להיות איש מקצוע שהוא מנעולן במקצועו ולכן יש לו אישור מהמשטרה לפרוץ מנעולים ודלתות.

 

האם להחליף מנעול או רק לפרוץ?

כאשר אתם תקועים מול דלת נעולה ובלי מפתח, יש כמה תרחישים שיקבעו מה יעשה פורץ מנעולים בירושלים מול הדלת שלכם שנמצאת ברחביה למשל. אם מדובר על מפתח יחיד שהיה לכם ואשר איבדתם אותו, אין אפשרות לדעת איזה מפתח זה היה, ולכן סביר להניח שהמנעולן יצטרך לא רק לפרוץ את הדלת, אלא גם להחליף לכם את המנעול.
ואם זה ככה, התעקשו שזה יהיה מנעול צילינדר שיש לו תקן ISO 9000 שמעיד על רמת האיכות ובקרת הייצור שלו. במקרה כזה בו נותרתם ללא מפתחות, המנעולן יתקין לכם מנעול חדש.
אם יש מפתחות אבל הם לא נמצאים כרגע בידיכם, אז הוא רק יפרוץ את הדלת, יתקן את הנזק שנגרם בגלל זה ואחר כך תוכלו להמשיך ולהשתמש כמובן במפתחות שיגיעו אליכם.

 

אם יש לכם אפשרות חכו למנעולן

אם מדובר בשירות של פורץ מנעולים מירושלים בגלל בעיה שחוזרת על עצמה, כמו מפתח שנתקע, או צילינדר שלא נענה למפתח ולא נפתח בקלות, מומלץ להזמין מנעולן בשעות היום, כי זה עולה לכם פחות כסף מאשר הזמנת מנעולן בשעות הערב או הלילה ויש פער משמעותי בתעריף.
מצד שני אל תזניחו בעיה שיש לכם בדלת, משום שאתם עלולים להיתקע מחוץ לבית יום אחד דווקא בשעות הלילה, ואז תצטרכו להזמין פורץ מנעולים בירושלים אם אתם גרים שם, ואם זה יקרה מאוחר אתם תשלמו את התעריף היקר. איך שהמנעול חורק, מתחיל לעשות בעיות, המפתח נתקע וקשה לפתוח אותו הזמינו איש מקצוע כדי שיבחן את הבעיה ואם הוא מוצא לנכון להחליף מנעול עוד לפני שהוא התקלקל לגמרי, עשו זאת.

 

עם מנעולים לא משחקים

אל תחכו עד שהמפתח יתקע לכם במנעול ויישבר. אתם יכולים לזהות סימנים שזה הולך לקרות, משום שמנעול לא מתקלקל ביום אחד.
המפתח יתקשה לחדור אליו כמה פעמים, הוא יחרוק, לא יסובב בקלות את המנעול, תתקשו להוציא אותו וזה מעיד על כך שמשהו קורה במנעול של הדלת וככל שתקדימו לטפל בזה, כך תהיה לכם שליטה על שעות הביקור של המנעולן.

שלח פנייה ונחזור בהקדם

באישור משטרת ישראל

באישור משטרת ישראל​

חשוב כי המנעולן שמגיע לפרוץ את הרכבים יהיה בעל רישיון ומאושר על ידי משטרת ישראל.​

 

המדריכים שלנו

חוות דעת – חנן אדרי

הוא היה עשר אין מילים! אדיב מאד, מחיר הוגן, הוא הוגן לפני שהגיע ביקש שאשלח תמונות, לפי התמונות חשב שהתיקון גדול יותר, ונתן הצעת מחיר

חוות דעת – יניב ישראלי

אלוף העולם, באמת. הוא הגיע מהר, הסביר לי מה הבעיה. הוא אדם ישר ומקצועי, הצליח לתקן את המנעול בקלות ומבלי צורך להחליף אותו. אין עליך

חוות דעת – נחמה עובדיה

שרות ממש מעולה. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו והתאים את הזמן שלו לזמן שלי שיהיה לי נח. הוא היה ממש אמין ומקצועי. ומעבר להחלפת הצילינדר

דילוג לתוכן