מורשה לעבודה ממשטרת ישראל
אישור משטרה

פורץ רכבים

נעלתם את דלת הרכב והמפתח נשאר בפנים? אתם לא לבד. כמוכם אלפי אנשים כבר עברו את החוויה ובדיוק כמוכם, גם הם הזמינו מנעולן לביצוע פריצה של הרכב. יכול להיות שנעלתם את הרכב כמו שצריך, אך המפתח אבד או נשבר ואתם לא יכולים לפתוח את דלת הרכב או לנהוג בו ואז המנעולן יהיה איש המקצוע שיוכל לעזור לכם. ברגע בו גיליתם כי אין לכם מפתח של הרכב ואין זה משנה מה הסיבה לכך, עליכם להזמין מנעולן מוסמך לביצוע פריצת רכבים. מנעולן מוסמך יהיה אך ורק אחד שיכול להציג בפניכם תעודה מקצועית המעידה על ההסמכה שלו ועל כך שהוא פועל באופן חוקי תחת אישור של משטרת ישראל.

פורץ רכבים

אישור משטרת ישראל

מנעולן מוסמך לפריצת רכבים חייב להיות בעל תעודה המאשרת כי למד את המקצוע. את הלימודים יכול ללמוד אך ורק מי שהביא תעודת יושר ממשטרת ישראל ועל כן חשוב לוודא כי למנעולן אשר יבצע את פריצת הרכב שלכם יש את התעודה אשר מעידה על הכשרתו והרקע הנקי שלו. אם אתם מתגוררים או אם נתקעתם עם צורך לבצע את הפריצה של הרכב בירושלים, מעלה אדומים או בסביבה, תחפשו אחר מנעולן בירושלים אשר זמין בשעה שאתם זקוקים לו.

את הרכב שלכם תרצו להפקיד אך ורק בידי מנעולן מוסמך אשר עובד עם אישור של משטרת ישראל. המנעולן יגיע עם הכלים המתאימים לעבודה הנדרשת כך שהרכב שלכם או המנגנון שלו לא יפגע. על מנת לסייע למנעולן לעשות את העבודה שלו בצורה הטובה ביותר מומלץ מאד לתאר לו את הבעיה באופן מדויק ככל שניתן, כולל לתאר בפניו את סוג הרכב, השנה והדגם שלו.

זמינות

פורץ רכבים

במקרה ואתם זקוקים לפורץ רכבים, ניתן לשער שאתם זקוקים לו שיגיע אליכם באופן מידי. אין כל סיבה לחכות לבוקר ובוודאי אם שכחתם את המפתח בתוך הרכב לא תרצו שמישהו אחר ינסה לפרוץ אליו. לכן, יש לחפש אחר מנעולן אשר זמין לאורך כל היממה ויכול להגיע לסביבה בה אתם נמצאים. חשוב להבין כי למנעולן יש הסמכה מתאימה אשר מאפשרת לו לבצע את הפריצה של הרכב מבלי לפגוע בשום צורה במנגנון הנעילה. כלומר, לא יהיה צורך להחליף לאחר הפריצה את המנגנון ואפשר יהיה להשתמש ברכב כרגיל.

במקרה של אובדן המפתח או במקרה שהוא נשבר, יבצע המנעולן שחזור של המפתח מההתחלה. מנעולן אשר עבר הכשרה ראויה יוכל לבצע גם את עבודת השחזור ותמיד כדאי להודיע למנעולן מראש מה תרצו ממנו, לפני שהוא יגיע למקום. אם אתם זקוקים לפריצת הרכב באזור ירושלים או בסביבה, תוכלו להתקשר אל אורן מנעולן בירושלים שזמין עבורכם בימי החול 24 שעות ביממה.

שלח פנייה ונחזור בהקדם

באישור משטרת ישראל

באישור משטרת ישראל​

חשוב כי המנעולן שמגיע לפרוץ את הרכבים יהיה בעל רישיון ומאושר על ידי משטרת ישראל.​

 

המדריכים שלנו

חוות דעת – חנן אדרי

הוא היה עשר אין מילים! אדיב מאד, מחיר הוגן, הוא הוגן לפני שהגיע ביקש שאשלח תמונות, לפי התמונות חשב שהתיקון גדול יותר, ונתן הצעת מחיר

חוות דעת – יניב ישראלי

אלוף העולם, באמת. הוא הגיע מהר, הסביר לי מה הבעיה. הוא אדם ישר ומקצועי, הצליח לתקן את המנעול בקלות ומבלי צורך להחליף אותו. אין עליך

חוות דעת – נחמה עובדיה

שרות ממש מעולה. הוא הגיע בדיוק בזמן שקבענו והתאים את הזמן שלו לזמן שלי שיהיה לי נח. הוא היה ממש אמין ומקצועי. ומעבר להחלפת הצילינדר

דילוג לתוכן